Casada LUKS Junior Różanki
Casada LUKS Junior Różanki
Trening biegowy zawodników Juniora w Parku Słowiańskim
Zawodnicy Juniora nad morzem

Turniej halowy dla rodziców nad morzem

I HALOWE TRZYDNIOWE MISTRZOSTWA POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ DLA RODZICÓW NAD MORZEM W HALI SPORTOWEJ W MRZEŻYNIE

Zarząd LUKS „Junior” Różanki serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w I Halowych Trzydniowych Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej dla Rodziców.
Mistrzostwa odbędą się w dniach 17.11.2017 (piątek) do 19.11.2017 (niedziela) nad morzem w hali sportowej pełnowymiarowej z trybunami w Mrzeżynie.
Wstępny harmonogram
Piątek – przyjazd drużyn do godz. 18.00, zakwaterowanie drużyn, kolacja, odprawa trenerów drużyn godz. 20.00
Sobota – śniadanie, uroczyste otwarcie Mistrzostw, mecze eliminacyjne, obiad, kolacja.. Drużyny, które będą miały przerwę w turnieju będą mogły pójść na spacer brzegiem morza.
Niedziela – śniadanie, mecze półfinałowe i finałowe, obiad, wręczenie nagród.
Podczas turnieju będzie serwowana kawa oraz ciasto dla zawodników (nieodpłatnie). Wszystkie drużyny otrzymają piękne puchary, dyplomy. Wszyscy zawodnicy otrzymają duże medale z opisem. Nagrody rzeczowe otrzymają najlepsi zawodnicy oraz wszyscy trenerzy.
Ponadto wszystkie drużyny od pierwszego do ostatniego miejsca otrzymają nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego dla swoich drużyn młodzieżowych m.in.: piłki nożne, ochraniacze, pachołki, skarpetogerty itp. Każda drużyna i każdy zawodnik wyjedzie z cennymi nagrodami.
Podajemy przykład jak może powstać Państwa drużyna. Posiadacie drużynę np. skrzatów, żaków, orlików lub młodzików - drużynę tworzą rodzice poszczególnych grup młodzieżowych lub można zgłosić do turnieju jedną drużynę połączoną z rodziców zawodników grup młodzieżowych z danego klubu.
Odbędzie się również konkurs pytań sportowych z nagrodami.
Chętne drużyny należy zgłosić telefonicznie do dnia 20.10.2017r. do Prezesa LUKS „Junior” Różanki: Henryka Wieczorek, tel. kom.: 661 697 808.
O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Istnieje możliwość wystawienia dwóch drużyn. Po otrzymaniu zgłoszeń wyślemy ponowne zaproszenia i szczegółowy regulamin do drużyn, które zgłoszą się do turnieju oraz podamy konto bankowe, na które będzie trzeba wpłacić wpisowe za udział w turnieju oraz za wyżywienie noclegi za zawodników. Regulamin gier zostanie tak ułożony, aby każda drużyna rozegrała jak najwięcej spotkań.
W grze udział będzie brało 4 zawodników + bramkarz. Drużyna składać się będzie maksymalnie z 12 zawodników. W drużynie mogą również wystąpić kobiety oraz trener drużyny młodzieżowej, Prezes klubu.
Istnieje możliwość rezerwacji noclegów i pełnego wyżywienia dla rodziców, którzy pragną przyjechać na turniej do Mrzeżyna jako kibice.
W przypadku zainteresowania prosimy o zgłoszenie ilości rodziców i dzieci do Prezesa LUKS „Junior” Różanki: Henryka Wieczorek, tel. kom.: 661 697 808.

Ponadto będziemy organizować ogólnopolskie trzydniowe turnieje halowe
w Mrzeżynie pod nazwą "Finał Ligi Mistrzów":
1. Turniej młodzików rocznik 2005 i 2006 - termin 01.12.2017-03.12.2017
2. Turniej orlików rocznik 2007 i 2008 - termin 01.12.2017-03.12.2017

W Gorzowie Wlkp. w hali sportowej będziemy również organizować turnieje pod nazwą "Finał Ligi Mistrzów":
1. Turniej skrzatów rocznik 2011 w dniu 28.10.2017
2. Turniej skrzatów rocznik 2010 w dniu 29.10.2017
3. Turniej żaków rocznik 2009 w dniu 04.11.2017
Turnieje z cennymi nagrodami.
W przypadku zainteresowania w/w turniejami prosimy o kontakt do Prezesa LUKS "Junior" Różanki Henryka Wieczorek tel. 661697808.
Dołożymy wszelkich starań, aby impreza ta przyniosła wiele satysfakcji uczestniczącym w niej zespołom. Na pewno będzie to wspaniała zabawa.
Ze Sportowym Pozdrowieniem
LUKS „Junior” Różanki

Please publish modules in offcanvas position.